FAQ

FAQ

Často se ptáte

Můžu s vámi realizovat schůzku i vzdáleně? 

Určitě můžete, tento způsob komunikace s klienty využíváme již od vzniku naší kanceláře. Můžeme se spojit přes Skype, Microsoft Teams, Zoom, Google Hangouts, Calendly i další aplikace. Samozřejmě je možnost spojit se i telefonicky a realizovat tímto způsobem celou schůzku.

Kolik mě Vaše právní pomoc bude stát?

Váš případ s vámi vždy nejprve zkonzultujeme, tato první konzultace je zdarma. Následně vám připravíme cenovou nabídku na míru vašim požadavkům. Pokud je to jen trochu možné, vždy vám před započetím prací sdělíme pevnou částku, kterou vám budeme účtovat. V některých případech však nelze částku odhadnout, jde převážně o pravidelné konzultace či zastupování před soudem. V takovém případě účtujeme hodinovou sazbou, která se pohybuje v rozsahu 2 500 – 2 800 Kč + DPH. Pokud víte, že naše služby budete potřebovat dlouhodobě a pravidelně, lze se domluvit i na paušální měsíční úhradě. V takovém případě máte vždy jistotu, že vám předem dohodnutý počet hodin v daném měsíci budeme věnovat.

Musím Vám něco zaplatit předem?

Není to pravidlem, ale zejména v případě časově náročných a rozsáhlých případů po Vás můžeme požadovat zálohu ve výši 40 – 50% smluvené odměny.

Potřebuji poradit, za jak dlouho mi odpovíte?

Na dotazy reagujme v pracovní dny vždy do 24h od jejich obdržení. U složitých a časově náročných případů samozřejmě není možné je v této době zpracovat, ve lhůtě 24h od nás však vždy obdržíte odpověď s návrhem dalšího postupu a odhadovanou časovou náročností. I ve složitých věcech však uděláme vše pro to, abyste měli první výstup z naší strany nejpozději do týdne od potvrzení Vašeho zájmu o naše služby, případě od uhrazení zálohy. V jednodušších případech obvykle zasíláme výstup do 3 pracovních dnů.

Mám urgentní problém a je nepracovní den, odpovíte mi?

Děláme vše pro to, abychom našim klientům byli v urgentních případech k dispozici i v nepracovní dny. Pokud tedy máte problém, který nepočká, můžete nám vždy napsat e-mail na office@sedlakovalegal.com, případně poslat zprávu přes Facebook messenger pomocí tlačítka v pravém spodním rohu našich webových stránek. Zprávu lze zaslat i přímo na Facebooku na náš profil SEDLAKOVA LEGAL.