Korporátní právo

Ať už jste vývojář nebo je vaše podnikání zaměřeno na jinou oblast, pravděpodobně jste se už setkali s nějakou povinností v souvislosti se založenou společností, ve spojitosti s vámi jako OSVČ nebo očekáváte investici. V takových případech se dostává na stůl korporátní právo, se kterým vám moc rádi pomůžeme.

Korporátní právo
Co můžeme nabídnout

Založení obchodní společnosti

Pomůžeme založit společnost (ať už s.r.o. nebo třeba a.s.), navrhnout společenskou smlouvu a vyřídíme veškeré administrativní kroky.

Detail -->

Přechod z OSVČ na obchodní společnost

Pomůžeme vám zajistit přechod z vašeho podnikání (OSVČ) na obchodní společnost. Společně vybereme tu nejvhodnější právní formu.

Detail -->

ESOP a další programy participace

Poradíme vám, jak motivovat vaše zaměstnance a společně vymyslíme nejlepší program participace (včetně případného ESOP).

Detail -->

Společnické dohody (SHA)

Navrhneme a společně s vámi prodiskutujeme znění společnické dohody, abyste byli připraveni na vše. Společně vždy nalezneme ideální řešení.

Detail -->

Přeměny společností

Fúze neboli spojování společností, rozdělování, změna právní formy (typicky z s.r.o. na a.s.), to vše umíme plně ošetřit. Připravíme vám potřebnou dokumentaci.

Detail -->

Tvorba holdingové struktury

Přejete si expandovat i do zahraničí? V rámci daňových analýz trhů nastavujeme vhodné korporátní a holdingové struktury.

Detail -->

Potřebujete právní služby v oblasti korporátního práva?

Napište nám →