Právo duševního vlastnictví

Pomůžeme vám ochránit vaši značku, know-how a výsledky kreativní činnosti. A to ať už režírujete a natáčíte videa, vytváříte grafické návrhy, píšete reklamní texty, fotografujete, připravujete marketingové analýzy a strategie nebo si prostě chcete chránit svou značku. Společně se zákazníky připravujeme strategie a dokumentaci, která ochrání jejich značku, službu i produkt. To vše na profesionální úrovni, na všech klíčových trzích světa.

Ochrana duševního vlastnictví
Proč si chránit duševní vlastnictví

undefined

Duševní vlastnictví je vaše značka/know-how

Díky právní ochraně duševního vlastnictví můžete efektivně využívat konkurenční výhody, které vám vaše značka a výtvory přináší. Zaměřujeme se primárně na ochranu softwarových produktů vývojářských společností, ale máme zkušenosti i při právní pomoci umělcům a vydavatelům.

Kromě toho nabízíme také služby "IP Scan". Nevíte, co to je? Tady se dozvíte více informací ↗.

Baví nás to!

O duševním vlastnictví hodně píšeme, přednášíme a povídáme. Zkuste se podívat třeba na následující odkazy:

🎙️ Podcast pro copywritery

®️ Jak na registraci ochranné známky

Článek o autorském právu

Jaké služby nabízíme

Ochranné známky

Poradíme vám, jak ideálně chránit vaši značku, v jaké podobě je vhodné ji registrovat a používat. Podíváme se na to, zda je Vaše označení na vybraném trhu dostupné, a následně Vás provedeme celým procesem registrace a s následnou podporou při uživání známky.

Trademark watching

Zajistíme sledování ochranné známky (tzv. trademark watching), abychom měli pod kontrolou, zda si někdo nechce zaregistrovat podobnou ochrannou známku. A pokud ano, pomůžeme Vám registraci zablokovat námitkami.

Kontrola obchodní firmy

Pokud chcete založit společnost, pomůže vám s tím naše Linda ↗ nebo Míša ↗. Při výběru společnosti nabídneme prověření, zda je obchodní firma dostupná a nezasáhne do práv jiné osoby (např. do jeho obchodní firmy, ochranné známky nebo neregistrovaného označení).

Doménová jména

Řešíme i doménové spory – pokud si někdo zaregistruje Vaši ochrannou známku nebo neregistrované označení jako doménové jméno, prověříme, zda k tomu má oprávnění, a navrhneme vám, jak dále postupovat.

Porušování práv duševního vlastnictví

Prověříme, zda někdo porušil vaše práva duševního vlastnictví, ať už jste autor, vlastník ochranné známky, průmyslového vzoru, obchodní firmy či jiného práva, a budeme vás zastupovat. Pokud jste na druhé straně a někdo naopak tvrdí porušení svých práv, zjistíme, zda k porušení skutečně došlo, a doporučíme vám nejlepší strategii.

Zaměstnanci a vývoj

Připravíme vám zaměstnaneckou smluvní dokumentaci a smlouvy s developery a dalšími členy týmu, zajišťující maximum práv k výsledkům.

Potřebujete právní služby v oblasti práva duševního vlastnictví?

Napište nám →